טיפולים

כל הטיפולים הרוחניים שדורון מעביר נסמכים על אבחון ראשוני  דרך הקבלה ,הצופן הקבלי ,ותקשור .

תתחילו להאמין בלא יאומן "הצופן"

זוגיות - דורון עוסק בזימון זוגיות דרך הקבלה (פתיחת שערים) במידה ויש זוגיות קיימת דורון יערוך טקס קבלי לחיזוקים והגבהת אהבה , היה ואין זוגיות קיימת דורון (יעשה במסגרת ההיתרים) טקס שעשויי לשנות את חייכם .

התאמה זוגית – מעבר לבדיקת נתונים בתורת האותיות  והמספרים הנותנים לנו תכונות אופי (ולצורך זה אינכם זקוקים לי) מעניינת אותי כאיש קבלה התוצאה הסופית . והיה ואין זוגיות קיימת, דורון יזמן התאמה זוגיות  לנפש המבקשת במסגרת טקס קבלי בכפוף להיתרים .

חיבור אהבה – לכל אדם ביקום קיימת היי שם נפש החפצה להיפגש עם הנפש המיועדת . דורון בקי ברזיי הרזים ליצור את החיבור באמצעות טקסים ובכפוף להיתרים .

החזרת אהבה – כששני בניי זוג נפרדים ומאובחנת הרחקה ע"י כוח מאגי ,דורון מתערב לצורך החזרת האהבה ע"י שחרור מהכוח המאגי והוא אף רואה בזאת מצווה גדולה .

הגבהת הקשר הזוגי לאהבה בין בניי זוג – ישנם אין ספור זוגות שנמצאים במערכת יחסים תקופות מאוד ארוכות ומשהו ברגשות נשחק או לא יוצר התרגשויות  שמתפתחות לאהבה , דורון בודק היתרים להמשכיות הקשר ויערוך טקס קבלי בהתאם .

שלום בית והשכנת השמחה – "רוח רעה " שמוצאת את הדרך להיכנס בן בניי זוג ולשבש את שלוות חייהם מהווה בעבור דורון אתגר תמידי . בפגישת ייעוץ אחת דורון יאבחן את שורש הבעיה ויציע את הטיפול הרוחני מאוצרות הידע הקבלי בהתאם לבעיה (חומריי קבלה או טקס קבלי)להרחקת האנרגיה המכשילה .

בעיות פריון – נס שמיים,זאת הדרך היחידה להסבר שלאחר פעולות קבליות ,כשאישה שלא הצליחה להיקלט להריון עוברת טקס קבלי ולאחר תקופת מה אנו מתבשרים  על הריונה . נשים רבות שלא צלחה דרכם בפוריות הגיעו לדורון ופעולה קבלית אחת  פתרה את בעייתם , "נס שמיים"

הסרת כישופים וקללות ,התרה מעין הרע – דורון הוא מומחה ב -קבלה המעשית  ומכיר את כל ההיפוכים שיש ליצור לכשנגרם כישוף או קללה ועין רעה . בטקס קבלי אותו הוא עורך לאחר אבחון האנרגיה חל מיד שחרור . יתרה מכך , העובר את הטקס מוגן באופן מוחלט מכניסה חוזרת של מאגיה לחייו .

הסרת חרדות (רוח רעה) -  אין ספור אנשים שהתנסו בטראומה  רוחנית /נפשית  מצאו את שלוות הנפש לאחר ביקור בודד אצל דורון . דורון מאבחן את שורש הבעיה ובעזרת טקס קצר יעביר החוצה את המזיק .

טיפול בשופרות – דורון נעזר לטיפולים מסוימים ובכל טקס קבלי בשופרות .

שיקום לאחר אירוע מוחי – דורון קיבל מתנת שמיים להעביר אנרגיות ריפויי לבניי האדם (בכפוף להיתרים) לאחר אבחון וטיפול ראשוני , מיד תראה תגובה חיובית בתנועות הגוף שלקו .

דורון ארמוזה אינו משתמש בקמעות לצורך הטיפולים אלה אך ורק בקבלה ובחוכמת הנסתר , קבלה מעשית

הצלחת הטיפולים מחייבת אמונה בלתי מסויגת בתהליך הקבלי ובנוסף ,קבלה בתוצאה נשענת על "עת רצון"

לצורך ההבהרה הטיפולים אותם דורון מעביר הם רוחניים ואינם באים להחליף בשום דרך וצורה את הרפואה הקונבנציונאלית .

 

טעמו וראו כי טוב ה''''