סדנאות והרצאות

דורון מרצה מזה שנים בתחום המיסטיקה היהודית (קבלה מעשית) מנחה ומעביר סדנאות  בתחום  ה –תקשור (התעלות) , הילינג קבלי  וסדנאות בנושאי חיזוק הזוגיות ומגנוט אהבה לקשר הזוגי .

ההרצאות מתקיימות בכל רחביי הארץ ,על פי הזמנה מראש של ארגונים וחברות , או אנשים פרטיים .

הרצאות בנושא :

הצופן : מהו הצופן הקבלי , מה הכוח הטמון בצופן ובחומרים הנלווים בהם אני משתמש לשינויי דברים כגון , פתיחת זוגיות , התאמה זוגית החזרת אהבה , חיבוריי אהבה ועוד....

הרצאת מרתקת שיכולה לשנות את חייכם לשפע של האושר.

משך ההרצאה כשעה וחצי .

עין הרע :

מהי האנרגיה של עין הרע? כיצד היא נוצרת ? כיצד זה עשוי להשפיע על הגוף ועל החומר , כיצד ליצור הגנות  מפניי האנרגיה וכיצד להתיר את העין הרעה בצורה מוחלטת .

במהלך ההרצאה יש שילוב של הקהל ולסיום טקס מיוחד לטהור העין הרעה לכלל המשתתפים .

משך ההרצאה כשעה וחצי

הילינג קבלי : הכרת היכולות שניתנו לנו לריפויי עצמי והכרת האנרגיות ככוח ההעברה לריפוי האדם . ההרצאה משלבת התנסות קבוצתית בכוחות האנרגיה .

משך ההרצאה כשעה וחצי .

חלומות וגלגוליי נשמות : הרצאה מרתקת המלווה בהסבר מעמיק ומקיף על פי הדת היהודית . ההרצאה משלבת סיפורים מרתקים  . במהלך ההרצאה יבואו דוגמאות אישיות על פי מיקרים והתנסות אישית של המשתתפים .

משך ההרצאה כשעה וחצי .

זוגיות : הדרך המושלמת לשמירה על הזוגיות הקיימת והגבהת האהבה בין אישה לגבר . הרצאה מרתקת עם הרבה תובנות של חוכמת הקבלה היהודית .

משך ההרצאה כשעה וחצי .

סדנאות :

חיזוק  הזוגיות  : סדנת חובה לזוגות נשואים בהשתתפות אקטיבית של הזוגות . קבלת תובנות לחיזוק הקשר הזוגי על פי הקבלה היהודית ,מיסטיקה שבעזרת השם תביא את האושר והנחת לכל בית .

משך הסדנא כארבע שעות .

התעלות : סדנת הכרות עם יכולות תקשור והגבהתם . במהלך הסדנא יתנסו המשתתפים בכוח הבלתי נתפס של תקשור  בתרגולת קבוצתית ופרטנית .  חוויה מרגשת שעשויה לפתוח צוהר לעולמות ומחוזות בלתי נתפסים .

משך הסדנא כשש שעות .

הילינג קבלי : התנסות ביכולות הריפוי דרך התעלות (תקשור) הכרת ערך הכוח שניתן לקבל מהאלוהות לריפוי העצמי וריפויי האחר . במהלך הסדנא נתרגל את הנלמד הלכה למעשה .

משך הסדנא כשש שעות .

טעמו וראו כי טוב ה''