החזרת אהבה

1818da

החזרת אהבה בין גבר לאישה ובפרט בין בניי זוג נישואים,נתפסת כמצוות שמים , ואו לחלופין, לפעולת כישוף כשאין היתרים. דורון לצורך ההבהרה אינו עוסק בכישופים על פי בקשה או בכלל.

בכל טקס קבלי שאותו דורון  יבצע לצורך החזרת אהבה תהייה בדיקה יסודית  להיתרים  הן מצד המבקש והן מהמסרים אותם הוא יבחן לגבי טוהר החזרת אהבה .

במהלך השנים הרבות בהם דורון  מקבל קהל לייעוץ וטיפולים רוחניים דרך הקבלה , הוא  נשאל לפחות מספר פעמים בשבוע סביב הנושא של החזרת אהבה .  המתנה אותה קיבל דורון היא ידע קבלי המשול "לאוצרות שמיים"  דרך הידועה למעט מאוד אנשים העוסקת ב –החזרת אהבה.

דורון מגדיר את היכולת  ואת הידע של החזרת אהבה (ובתנאי שיש היתר לפעולה הטקסית ) שאותו הוא קיבל "אוצרות שמיים"  ולפתחו  נוהרים  מכל קצוות הארץ ומחוצה לה  אנשים החפצים בהחזרת אהבה או זוגיות  מאושרת ועוד....

מדובר בטקס קבלי תוך שימוש בחומרים ובידע עתיק יומין שאין לעשות בו שימוש ללא היתר להחזרת אהבה , ובטח שלא בקלות הדעת . במהלך של פגישת אבחון שעורכת לכל היותר ארבעים דקות , בוחן דורון את הבקשה והנושא של החזרת אהבה. דורון יבחן כדבר ראשון את ההיתר סביב הבקשה של החזרת אהבה . האם הגבר או האישה שלגביהם מתבקשת פעולת החזרת אהבה ,נעשתה פעולה מאגית שהסיטה אותם מהזוגיות ? האם "בתיקו האישי"  של השם  עליו מתבקשת פעולה של החזרת אהבה ישנו יעוד משותף לשם של המבקש ?  ועוד בחינת מספר היתרים בדרך של תיקשור .

כשנפש מיועדת להיות מחוברת לנפש (אדם לאישה) ופתאום ללא כל סיבה מובנת אחת מהנפשות מתנתקת  ונמצאת במסלול שונה לחלוטין ובניגוד מוחלט למה שאנו מכירים ויודעים , והיא אף פורשת מחיינו , יש סיבה לבדוק האם חלילה נעשה דבר כישוף?

אז קיים היתר מוחלט לעסוק בבקשת - החזרת אהבה .

החזרת אהבה נחשבת אחת הפעולות המיסטיות החזקה ביותר ביהדות ובכלל .

החזרת אהבה עשויה בהחלט לתקן עיוותים שיכולים להשפיע על אין ספור אנשים  בעברו של האדם ,כמו גם בהווה ,ובעתיד, ולכן קיימת חשיבות עליונה לבחון את ההיתרים ולהבין את ההשלכות הסביבתיות של הפעולה הטקסית להחזרת אהבה .

חשוב להבין שהחזרת אהבה בן אדם לאדם היא בעצם פעולה הנעשית ללא ידיעת אחד מהצדדים וכאן יש לשים לב היטב להיתרים ובכלל למהות הבקשה .

האם ישנו אינטרס שאינו נקי ? האם חלילה הפעולה של החזרת אהבה עלולה לגרום נזק בצורה כל שהוא לאדם שפעולת החזרת האהבה נעשית ללא ידיעתו ?

והיה ואחת מהתשובות היא חיובית , אזי הפעלה של החזרת אהבה היא פסולה ואין בה היתר , כך שניתן להבין בצורה ברורה ביותר מדורון לאחר פגישה אחת האם אנו בכיוון הנכון של החזרת אהבה או שלחילופין  תינתן  למבקש "הארה" (אורות בינה גדולים יאירו

תוך צינורותיך – אב"ג ית"ץ ) , ובכל מיקרה ומיקרה של החזרת אהבה דורון יעשה ככל שניתן לו לרשות  בהחזרת אהבה .

דורון מספר – "אני ניתקל ביום יום בבקשות של החזרת אהבה . רוב רובן של הבקשות נתמכות  בהיתרים ולשמחתי הגדולה איני נמצא לעיתים קרובות במצב של סירוב לבקשת החזרת אהבה . אך במקביל ייתכן מצב שאין רשות לעשות החזרת אהבה , ואז אני יעביר  למתייעץ את האפשרויות האחרות להגיע לאושר ולנחת ולזוגיות מאושרת "

כשדורון מקבל את היתרים  לטקס הקבלי המתבקש , הוא מסביר כדבר ראשון את התוצאות העשויות לצמוח מקיום הטקס .

פעולה של החזרת אהבה עשויה לשנות באופן מאוד חזק דברים סביבנו ולכן יש לבחון היטב את תוכן הבקשות  של החזרת אהבה ולא לפעול רק על פי אילוציי נפש רגעיים  .

לכל אלה אשר קמעים לאהבה וחיזוק הקשרים בין אדם לאדם ובעיקר לאושר ושמחת חיים  פגישה אחת עם דורון עשויה להביא לכם את השינוי אליו אתם מייחלים.

בברכת – טעמו וראו כי טוב ה"

דורון ארמוזה –איש הקבלה .

 

צופן החזרת אהבה

הצופן ליצירת אנרגיות המנתבות וממגנטות את בן/בת הזוג חזרה לחיינו .
כתיבת הצופן להחזרת אהבה מתבצעת בפגישה אישית בלבד ורק לאחר בדיקת הנושא ,וקבלת היתרים !!!
שילוב בחומר הקבלי והשמנים בעליי סגולות , בצירוף ידע קדום של כוח התנעה באותיות הצופן האישי, מהווים כוח מיסטי אדיר שאין כדוגמתו בעוצמת הזימונים . השימוש בשילובים המיסטיים הללו ,הם החזקים יותר מכל מה שידעתם עד כה .