התאמה זוגית

1818da

התאמה זוגית לצרכים של הקמת בית. כל אישה או גבר החפצים בזוגיות מבורכת ומאושרת ב -התאמה זוגית מוחלטת ויציבה מומלץ מאוד להגדיש מספר דקות  לקריאת האינפורמציה המובאת במאמר זה והעשויה בעזרת השם להביא את ה -התאמה זוגית לחייכם .

התאמה זוגית בנומרולוגיה או אסטרולוגיה בוחנת למעשה את תכונות האופי ומשמשת למעשה כלי עזר לקבלת תובנות , אך מעבר לקבלת התובנות אין היא נותנת את האפשרות שנמצאת בקבלה ליישם  את ההתחברות של אותה התאמה זוגית לחיי אושר והתחברות למצב המבוקש – נישואים .

מאז קיבל דורון את ההיתר לעסוק בחיבוריי זוגיות וב - התאמה זוגית בדרך הקבלה ,מגיעים עליו מכל קצוות הארץ ומחוצה לה גברים ונשים המבקשים התאמה זוגית ,הן בעבור עצמם ,והן בעבור ילד או ילדה מהמשפחה אשר נמצאים בצורה כזאת או אחרת בהתעכבות למציאת התאמה זוגית .

במידה וניסיתם כל דרך אפשרית על מנת ליצור התאמה זוגית לנישואים , הייתם כבר בסדנאות להעצמה , התנסיתם כבר בקורסים למודעות עצמית , הייתם בהדרכה של מאמן אישי והגעתם גם למשרדיי שידוך ,

הגיע העת להתנסות בדבר האמיתי . התאמה זוגית בדרך של הקבלה. חשוב לומר שאין מדובר בכישוף ובנתינת קמעות אלה בדרך של ידע קבלי שדורון קיבל במתנה , לזימון האור הממגנט ,לאדם המבקש דבר בסיסי , התאמה זוגית לצורך הקמת בית .

לא מעט המגיעים בבקשה,ואו בשאלה של התאמה זוגית ,מצאו כבדרך נס את עצמם נשואים כעבור מספר חודשים . הורים לילדים שהגיעו אל סף ייאוש מאחר וילדיהם אינם מוצאים את השער המבורך ל-התאמה זוגית ,לצורך הקמת בית בישראל , אנשים עם נכויות שונות שאמרו , דורון אתה התקווה האחרונה . ודורון תמיד אבל תמיד ידגיש שהוא בסך הכול שליח שקיבל את מתנת הידע בתורת הנסתר להביא התאמה זוגית לכל אשר חפץ,ובתנאי שיש היתר .

כמו כן דורון תמיד מסביר את הצורך באמונה חזקה מצד המבקש ולעולם לא יתייצב כמבטיח לתוצאה שהרי זכות התוצאה שמורה לעת רצון .

הדרך המקובלת להתאמה זוגית נמדדת בחישוב תאריכים ואותיות השם (נומרולוגיה אסטרולוגיה ...) ישנה דרך לבדיקת התאמה זוגית גם באבחון האישיות . כשדורון מדבר על התאמה זוגית הוא מסביר את דרך הקבלה המעשית להארת נפשו של האדם ומגנוט חזק לדרך של התחברויות בן אדם לאדם ,

במשיכה ממגנטת על ידי טקסים קבליים שמקורם באוצרות ידע שהועברו אליו . עיקר העיקרים בטקסים הקבליים הוא היכולת לזמן התאמה זוגית לנפש של המבקש מבלי ליזום חיבור בן שם של אדם מסוים לפי בקשה אישית למעט במקרים שיש היתר לעסוק באותו שם וחיבורו למבקש להתאמה זוגית.

לפניי התהליך של התאמה זוגית בדרך הקבלה יש לבחון היטב דרך הצופן את ההיתרים .

ההיתר שדורון מקבל ,ולא רק מהמבקש עצמו... קובע למעשה את הטקס בו דורון יבחר ועוצמתו לפתיחת השער ל-זוגיות או ל-התאמה זוגית . התוצאה המתבקשת והמיוחלת מהתהליך הטקסי היא למעשה הזמנת התאמה זוגיות הולמת וראויה לאדם המבקש .

לעיתים יש צורך ב"תיקון" ולכן חשוב להגיע לדורון לפגישת אבחון של המבקש התאמה זוגית .

הצופן הקבלי שדורון בקי בו על רזיי רזיו הוא המפתח לשערי הזוגיות ,

ישנם הבאים בבקשה לעשות חיבור זוגי עם גבר או אישה שכבר נשואים והבקשה נדחית על הסף למעט במקרים שיש בהם היתר , לדוגמא – באו בברית הנישואים כתוצאה של כישוף ועוד.... !

במידה ואתם חפצים ומרגישים שהגיע הזמן בעבורכם או בעבור ילדכם לפתוח את שער הזוגיות

בהתאמת זוגיות מבורכת , פגישה עם דורון עשויה לשנות בעבורכם את החיים לברכה והצלחה בעזרת השם .

בהצלחה !