מיסטיקה

1818da

יש רבים המפתחים תלות בהתייעצות  דרך ה מיסטיקה ואין הם עושים צעד מבלי לקבל תשובות בדרך של מיסטיקה , לגביי ההליך אותם הם רוצים לבצע .

רבים שוחרים על ביתו של דורון ארמוזה הבקי באופן מוחלט במיסטיקה .

דורון הבקי בצופן הקבלי נותן מענה  לכל סוגיה בחיים .

הנושאים בהם דורון קיבל שליטה השכלתית (אורות בינה) הם החיבורים במיסטיקה לצרכים של הטבה בנפשו, בגופו ובדרכו של האדם .

הסקרנות ההולכת וגוברת ב-מיסטיקה ובמיסטיקה יהודית בעיקר, סודות הקבלה המעשית (הצופן) גורמת לאין ספור טעויות  מצידם של אותם סקרנים המתנסים על חשבון האדם האחר, בהפעלת  פעולות מיסטיקה בידע חלקי ,שעשויות לגרום במקום להטבה לנזק בל ישוער.

במידה ונתקלתם בגורם המשבש את חייכם ואין בהבנתכם הסבר הגיוני דורון ייתן לכם גם את הפיתרון של החידה וגם יציע את הדרך להסיר את הבעיה מדרככם בטיפוליי מיסטיקה שמקורם בקבלה המעשית .

השימוש שדורון עושה במיסטיקה היא דרך צופן הקבלה המאפשרת בעזרת ידע עמוק ובשילוב טקסים קבליים  לפתוח שערים לאין ספור אנשים המבקשים ומייחלים לדברים בסיסים בחיים שלעיתים קרובות נשללו מהם על ידי גורמים שפנו לתחום המיסטיקה בכוונה של כישופים ונקמה.

כשדורון מאבחן מצב כזה אצל המתייעץ היושב מולו , מיד תתבצע פעולה  שתשחרר את המעצור שנעשה בדרך של המיסטיקה על מנת שדרכו של אדם תחזור למסלול המיועד.

פעולה של מיסטיקה היוצרת כישוף (כיפוף רצון של אדם בצורה בלתי מודעת) היא אסורה בתכלית האיסור והעונש על פעולת מיסטיקה שכזאת הוא חמור .

פעולה של מיסטיקה המשחררת אדם מכפייה בלתי מודעת על ידי מישהו אחר , והשבתו למסלול חייו , היא פעולת מיסטיקה שיש בה מצווה ענקית ,

לדוגמה החזרת אהבה לאדם שהוטל עליו כישוף או עין רעה ברמת קללה חזקה, או אדם שעל ידי מעשה כישוף או קללה נגרמים לו עיכובים חזקים בכל התחומים של חייו .

דורון ארמוזה קיבל את יכולת השליטה המוחלטת בידע ההמיסטיקה  (צופן הקבלה)  .

בעזרת מיסטיקה קבלית ניתן לקבל תשובה ולפטור כל חידה הנקראת לדרכנו.

מיסטיקה קבלית עשויה לשנות  במספר פעולות טקסיות את הקשיים היום יומיים שבהם אנו נתקלים , החל בבעיות פיזיות,והמשך אל סתר הסתרים כמו התרה או יצירה של כישופים .

לציין דורון אינו עוסק במיסטיקה הקבלית על מנת לגרום רע לאדם , שהרי דין של צדק הוא ליושב במרומים .

דורון משתמש בידע הענק שנמסר לו כמתנת שמיים במיסטיקה הקבלית על מנת ליצור קישורי איכות ,והגבהת מזל לדרכו של האדם מול אנשים ומול חומר .

בעזרת הפעולות של המיסטיקה הקבלית דורון בוחן את השאלות והבקשות של המתייעצים עימו בכל תחום ועניין בחיים  זוגיות , החזרת אהבה , עיין הרע , קללות וכישופים ועוד ...

מיסטיקה = רזי רזים . השליטה שניתן להשיג באמצעות  הידע במיסטיקה קבלית (הצופן) היא אבסולוטית הן על חומר והן על גוף , וכשהפעולות נעשות בטוהר הלב ובשלילה מוחלטת  של הענות לבקשת נקמות על ידי גורמים המבקשים את הנקמה דרך המיסטיקה באנשים אחרים  ולכן חייבת בדיקה יסודית טרם עשייה במיסטיקה היהודית.

צופן הקבלה – מיסטיקה יהודית מאפשר לשולט בידע לבצע פעולות ולהעביר מידע הטמון בין האותיות של צופן הקבלה (נוסחאות ולחשים).

הידע שנמסר לדורון במיסטיקה הקבלית משול לאוצר ,ודורון אינו מלמד את הצופן אלה שומר אותו לבניו,

כפי שקיבל מאביו ז"צל וכשם שאביו קיבל מאביו ז"צל .

בכל תחום ועניין שבו אתם חשים כבולים ,יש ברשותו של דורון הידע ב -מיסטיקה ויכולות הקבלה המעשית שעשויות לעזרו לכל אדם מאמין .

על תמתינו יותר , הגיע עת רצון..... .