קמע לפריון

1818da קבלה מעשית - הצופן הקבלי  "כוח ההתנעה " .
קלף ה קמע (צופן) הקבלי והשמנים בעליי הסגולות הקבליות ,מורכבים על פי סודות הקבלה המעשית ואוצרות הידע האישי של דורון ארמוזה .
השילוב בן הקמע האישי וסגולות השמנים ,הם כוח ההתנעה בעבור משאלות הלב .
כל הקמעות (הצפנים) הקבליים נכתבים על קלף עור כשר בשמו של המזמין או המשתמש. הצפנים מלווים בתערובות של  שמנים בעליי סגולות קבליות חזקות.
שימוש מושכל ומודרך בשמן בעל הסגולות ,מקבל עוצמה אדירה דרך אותיות הצופן האישיות הנכתבות על שם המשתמש,ואשר יובילו אותו לעליה בסולמות ,לשערים העליונים.

השילוב של הקמע האישי המוטמן בסגולות חזקות של תערובות שמנים המשתלבים האחד בשני הם המפתח הרוחני שבעזרת השם, יפתח בפניכם את השערים העליונים לאיחוליי הנפש .
השימוש בשמן הסגולות הקבליות שבתוכו נמצא קלף הצופן הקבלי על שם המשתמש מקנה עוצמות אדירות לעושה בו שימוש .
הקמע (הצופן) הוא אישי על שם המזמין או המשתמש ומלווה בסגולות חזקות ביותר המצויות בתערובות  שמנים.
לכל צופן - קמע קבלי מצורפות הוראות שימוש שלו שיצורפו למשלוח

 

צופן- קמע לפריון

קמע לפריון מיועד לכל  אישה החפצה להיקלט להריון וללדת .היעוד של צופן הפריון הוא הסרת כל סוג מעכב המונע את ההיריון המיוחל.
בעת ההזמנה של הקמע יש לצרף את השם שבעבורו נכתב הצופן ,בצירוף שם האימא ותאריך הלידה .
לצופן יצורף דף הנחיה לשימוש.

לעיתים חסימות  שנוצרות מסיבות שונות גורמות עיכוב בהגעה אל המיוחל , כאן נכנסת האישה החפצה להרות ללחצים שמוסיפים עוד מעכב בדרך.
הצופן הקבלי לפריון בא לפתור את החסימות והמעכבים השונים ,ולהסיר אותם מנתיב החיים.
הצופן נכתב על שם המזמין או המשתמש ומלווה בהוראות הפעלה מצורפות .
שילוב בחומר הקבלי והשמנים בעליי סגולות , בצירוף ידע קדום של כוח התנעה באותיות הצופן האישי, מהווים כוח מיסטי אדיר שאין כדוגמתו בעוצמת הזימונים . השימוש בשילובים המיסטיים הללו מהווים את המפתח הרוחני שבעזרת השם יפתח לכם את השערים עליונים .