קמע זוגיות

1818da קבלה מעשית - הצופן הקבלי  "כוח ההתנעה " .
קלף הצופן הקבלי והשמנים בעליי הסגולות הקבליות ,מורכבים על פי סודות הקבלה המעשית ואוצרות הידע האישי של דורון ארמוזה .
השילוב בן הקמע האישי וסגולות השמנים ,הם כוח ההתנעה בעבור משאלות הלב .
כל הצפנים הקבליים נכתבים על קלף עור כשר בשמו של המזמין או המשתמש. הצפנים מלווים בתערובות של  שמנים בעליי סגולות קבליות חזקות.
שימוש מושכל ומודרך בשמן בעל הסגולות ,מקבל עוצמה אדירה דרך אותיות הצופן האישיות הנכתבות על שם המשתמש,ואשר יובילו אותו לעליה בסולמות ,לשערים העליונים.
השילוב של הצופן האישי המוטמן בסגולות חזקות של תערובות שמנים המשתלבים האחד בשני הם המפתח הרוחני שבעזרת השם, יפתח בפניכם את השערים העליונים לאיחוליי הנפש .
השימוש בשמן הסגולות הקבליות שבתוכו נמצא קלף הקמע הקבלי על שם המשתמש מקנה עוצמות אדירות לעושה בו שימוש .
הצופן הוא אישי על שם המזמין או המשתמש ומלווה בסגולות חזקות ביותר המצויות בתערובות  שמנים.לכל צופן קבלי מצורפות הוראות שימוש שלו שיצורפו למשלוח
 

קמע לזוגיות

מיועד לאנשים המתקשים ביצירת זוגיות לצרכים של הקמת משפחה .הצופן הקבלי לזוגיות מאיר את ההילה של המשתמש וממגנט זוגיות לעולמו .
בעת ההזמנה של הצופן יש לצרף את השם שבעבורו נכתב הצופן ,בצירוף שם האימא ותאריך הלידה .
לצופן יצורף דף הנחיה לשימוש.
אין ספור גברים ונשים המבקשים זוגיות הגונה מתאימה ומאושרת מתקשים בהגעה למיוחל . הריצות למשרדיי השידוך והחיפושים דרך אתיי האינטרנט אינם מביאים תוצאות ולעיתים מביאים לעוגמת נפש גדולה .
הרצון להתחברות עם בן /ת זוג על מנת  להקים משפחתיות הגונה והולמת  הוא רצון בסיסי ולעיתים חסימות מסוגים שונים מעכבים את הזוגיות המיוחלת . הצופן הקבלי מגדיל את רמת האנרגיות המושכות לעולמינו את הנפש המתאימה לצורך הקמת המשפחתיות .
שילוב בחומר הקבלי והשמנים בעליי סגולות , בצירוף ידע קדום של כוח התנעה באותיות הצופן האישי, מהווים כוח מיסטי אדיר שאין כדוגמתו בעוצמת הזימונים . השימוש בשילובים המיסטיים הללו מהווים את המפתח הרוחני שבעזרת השם יפתח לכם את השערים עליונים .