קמע להסרת כישוף

1818da קבלה מעשית - הצופן הקבלי  "כוח ההתנעה " .
קלף הקמע הקבלי והשמנים בעליי הסגולות הקבליות ,מורכבים על פי סודות הקבלה המעשית ואוצרות הידע האישי של דורון ארמוזה .
השילוב בן הצופן האישי וסגולות השמנים ,הם כוח ההתנעה בעבור משאלות הלב .
כל הצפנים הקבליים נכתבים על קלף עור כשר בשמו של המזמין או המשתמש. הצפנים מלווים בתערובות של  שמנים בעליי סגולות קבליות חזקות.
שימוש מושכל ומודרך בשמן בעל הסגולות ,מקבל עוצמה אדירה דרך אותיות הצופן האישיות הנכתבות על שם המשתמש,ואשר יובילו אותו לעליה בסולמות ,לשערים העליונים.
השילוב של הצופן האישי המוטמן בסגולות חזקות של תערובות שמנים המשתלבים האחד בשני הם המפתח הרוחני שבעזרת השם, יפתח בפניכם את השערים העליונים לאיחוליי הנפש .
השימוש בשמן הסגולות הקבליות שבתוכו נמצא קלף הצופן הקבלי על שם המשתמש מקנה עוצמות אדירות לעושה בו שימוש .
הצופן הוא אישי על שם המזמין או המשתמש ומלווה בסגולות חזקות ביותר המצויות בתערובות  שמנים.לכל צופן קבלי מצורפות הוראות שימוש שלו שיצורפו למשלוח .
 

קמע להתרת כישוף

הצופן הקבלי להתרת כישופים מיועד להתרה מידית ואבסולוטית מפני אנרגיית כישוף, ההגנה יוצרת חומת מגן שאינה מאפשרת כניסה חוזרת של כישוף . העושה שימוש בצופן מקבל התרה מידית ומוחלטת מכישופים
בעת ההזמנה של הצופן יש לצרף את השם שבעבורו נכתב הצופן בצירוף שם האימא ותאריך לידה .לצופן יצורף דף הנחיה לשימוש.
כשכל אורח החיים מתעוות והנזקים החומריים והפיזיים מתחילים לפקוד את חיינו ומרחיקים גם את אוהבינו  זאת אינדיקציה מאוד ברורה שמישהו חיבל בחיינו בצורה מאגית (כישוף)
שילוב בחומר הקבלי והשמנים בעליי סגולות , בצירוף ידע קדום של כוח התנעה באותיות הצופן האישי, מהווים כוח מיסטי אדיר שאין כדוגמתו בעוצמת הזימונים . השימוש בשילובים המיסטיים הללו מהווים את המפתח הרוחני שבעזרת השם יפתח לכם את השערים עליונים .