הצופן

לכל מי אשר ניסה את כל הדרכים המקובלות  להיכרויות לצורך הקמת בית  בברית נישואים , ולבניית זוגיות מאושרת  דרך סדנאות למיניהם  או במשרדיי שידוך, או לכל מי אשר חפץ לחסוך את תלאות הדרך ועיכוביי  הזמן , הצופן הקבלי  עשויי לשנות את חייכם לייחוליי  הנפש .

זוגיות וחיי אושר משותפים , עם התאמה זוגית  אבסולוטית , החזרת אהבה, הגבהת קשר זוגי  ומזל בן נפש לנפש (חיבור זוגיות) הם רק פסיק קטן , אבל ענק יכולות , בתוך הצופן הקבלי .

אוצרות של ידע מוסתר (הצופן) מונחים לפנינו בתוך אותיות והיפוכי תיבות של הקבלה בצורה של נוסחאות הנותנים את דרך להסתכלות על העתיד ונותנים הסברים לכל דבר ועניין במתרחש סביבנו ופותחים את הדרך לבינה שאינה בנחלת הכלל.

דורון קיבל את אורות הבינה כמתנת שמיים להקמה של זוגיות למטרות נישואים דרך הצופן .

האם התנסיתם במצב שבכל אשר אתם עושים למען עצמכם , אתם נתקלים בחסימה , ואתם חשים חסרי אונים  מול דברים שאינם נמצאים בשליטה ?

הצופן הקבלי (תורת הנסתר בקבלה המעשית) עשויי לפתור את בעייתכם ולהביא את השינויים להם אתם מייחלים .

אין מדובר בכישופים  אלה בייחולים  של הנפש ,להקמה של זוגיות שמחה ומאושרת,בדרך של טקס קבלי שאינו נחשף  לעיניי הרבים ונעשה אך ורק לאחר בדיקה וקבלת היתרים בהליך קצר ובמסגרת פגישה חד פעמית,בצורה דיסקרטית תוך שמירה אדוקה על צנעת הפרט .

אין ספור גברים ונשים או הורים שהיו מודאגים לגביי הזוגיות של ילדיהם מצאו את שימחת החיים בתהליך של הצופן הקבלי שדורון רואה בו מצווה ענקית להקמת זוגיות .

התאמה זוגית על פי הייחולים שלכם,לנפש הנמצאת היי שם ומקבלת קריאה והכוונה להיכנס לחייכם,

זאת אחת מהתוצאות העשויות להזדמן לחייכם דרך הצופן הקבלי .

חיבור רגשות למצב של קבלת החלטות לאיחוד הזוגיות לברית נישואים,עם בחיר הלב או דמות הנמצאת סביבנו,ופשוט ממתינה להזמנה להתחברות לחיינו .....

הצופן הקבלי הוא למעשה אוצרות של ידע  שבודדים השכילו להבינו ולעשות בו שימוש ליצירה (בכפוף להיתרים) של זוגיות ,החזרת אהבה, והתאמה זוגית לצרכים של הקמת בית .

ההתמחות בנוסחאות הקבלה הנמצאים בצירופים של אותיות הם מתנת שמיים שנמצאת ברשותו של דורון והוא רואה את דרך החיבור בן נפש לנפש (לא בכפיה , חלילה וחס) כמצווה ענקית של יצירת זוגית להקמת משפחה .

הגיע העת להתנסות בצופן הקבלי אשר עשויי לעשות את השינוי המיוחל . הצופן הוא אך ורק לכוונת  בניה ולא ייפתח היתר להקמה דרך הצופן , על ידי בקשת  הרס בברית נישואים קיימת , על פי משאלת  אדם החפץ באדם שנמצא בברית נישואים , למעט אדם שהוכנס אל ברית הנישואים בדרך של כיפוף רצונו ....

בברכת הצלחה .

דורון ארמוזה .

טעמו וראו כי טוב ה''''