החזרת אהבה דרך הקבלה

האמונה בהליך של החזרת אהבה דרך הקבלה היא מילת  מפתח בהצלחת ההליך .
האם מותר לעשות החזרת אהבה ? האם מדובר במאגיה ? אלו הן שאלות המפתח הנשאלות באופן קבוע .
לעיתים השאלות מלוות בחשש  , וזה נובע בעצם מחוסר ידיעת הנושא .
כל מי שחווה אהבה ולפתע היא נגוזה מכיר את הכאב המלווה ברגשות של חוסר אונים , צער ודכדוך מעצם המחשבה של להיות לבד .
השנים הרבות בהן אני עוסק בתחום ,והמומחיות שלי למצוא , לאסוף ולזהות היתרים להחזרת אהבה ומגנוט אנרגיות בין נפשות להבאת אהבה ,וזוגיות דרך הקבלה הצעידו רבים לשערי האושר גם לאחר שכבר נחתם הסכם ממון ונקבע תאריך לגירושים , הנס פשוט מגיע ומחזיר את הנפשות לאושר הזוגיות ולאהבת אמת .
מגיעים אליי נשים וגברים שאהבה גדולה פשוט נקטעה ולפתע בן/ת הזוג התאהב/ה בנפש אחרת  .
בכל מקרה של פניה לעזרה דרך הקבלה המעשית חובה להיות מצוידים באמונה בלתי מסויגת בתהליך אותו אנו עומדים לעבור , שעל פי רוב משתנה בין אדם לאדם . חובה לדעת שההליכים של החזרת אהבה מתחילים באיסוף וקבלת היתרים דרך "תיקו האישי" של הפונה ו"התיק האישי" של הצד השני לביצוע הפעולה ,והיה ואין היתר לבצע החזרת אהבה ,ובכל זאת תעשה הפעולה ,אז תחול ההגדרה של מאגיה שחורה וכאן בעצם מדובר בכניסה לעולם שאין יציאה ממנו ללא "ענישה" .
נורית ס'' מספרת : בורכתי בשלוש בנות ובן והיינו משפחה מאושרת , ופתאום בעלי שהיה מאוד קשור ברגשי אהבה עזים לי ולילדי השתנה בצורה קיצונית ועזב את הבית . הבת הגדולה שלנו שהייתה בעבר אצל דורון ארמוזה לצורך ברכה לפריון וברוך השם נקלטה להריון המיוחל אמרה לי שאני צריכה לפנות לדורון על מנת שיראה ויגיד לי האם יש סיכויי שבעלי יחזור . הגעתי לדורון מלווה על ידי ביתי הגדולה קיבלתי את המלצותיו והנחיות מיסטיות קבליות ,והתחיבתי  בנדר שאני לא יקשה על בעלי בשאלות כשיחזור הביתה .שישה שבועות לאחר מכן בעלי חזר אליי עם אהבה עצומה . המקרה שלי עורר בי רגשות והתעוררות אדירה ומאז גם חזרתי תשובה יחד עם בעלי