מהי התאמה זוגית באמצעות הקבלה ?

מהי התאמה זוגית באמצעות הקבלה ?

דווקא היום בעידן שבו זוגות נפגשים באמצעות האינטרנט וזוגות מתחתנים באמצעות האינטרנט ,

ואפשר להתוודע אל התכונות והמאפיינים של בני הזוג באמצעות האינטרנט, דווקא בעידן כזה יש היום יותר ויותר אנשים שמעוניינים להשיג התאמה זוגית עם בן הזוג אבל לא באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של המחשבים והאינטרנט אלא באמצעות אלמנטים מיסטיים שונים .

מהי בכלל התאמה זוגית

התאמה זוגית יש לה היבטים שונים , יש התאמה זוגית המתייחסת להיבט הפסיכולוגי של שני בני הזוג, ויש התאמה זוגית המתייחסת להיבט המיני של שני בני הזוג, או להיבט ההתנהגותי של שני בני הזוג.
כעקרון ככל שיהיו אצל שני בני הזוג יותר התאמות זוגיות בתחומים שונים של החיים כך סיכויו של הזוג להצליח טובים יותר.

התאמה זוגית בעזרת מיסטיקה

כאמור התאמה זוגית אפשר לחפש לא רק באמצעות מחשבוני האינטרנט השונים אלא גם באמצעות אלמנטים מיסטיים שונים. יש מקרים שבהם יש זוג מאוהב אבל יש מחסום כלשהו בין שני בני הזוג שנגרם כתוצאה מהעדר התאמה זוגית באספקט ספציפי בודד , או אז הזוג יכול לפנות למיסטיקן או איש קבלה ולבקש את עזרתו בשחרור החסם הזה שמונע התאמה זוגית מקסימלית.
או שיש רווקה/ה שכבר נואשו מלחפש את בן זוגם או בת זוגתם לחיים והם מחליטים לפנות למיסטיקן או איש קבלה שיתן להם מתכון בטוח של מיהו בן הזוג/בת הזוג המתאימים להם ביותר מה צריכים להיות מאפייני חייו ותכונותיו.

התאמה זוגית וקבלה

אחת התורות המיסטיות שבעזרתן ניתן להשיג התאמה זוגית היא הקבלה היהודית. יש היום לא מעט חכמי קבלה שמציעים שירותים של אבחון התאמה זוגית בעזרת הקבלה. האבחון של ההתאמה הזוגית מתבצע ע"י חקר שמותיהם של שני בני הזוג, בדיקת תאריכי הלידה של שני בני הזוג, בחינת האותיות השונות שמרכיבות את שמות בני הזוג., הסדר בו מופיעות האותיות והסודות שמסתתרים מאחורי האותיות הללו, ועוד.

אז אם אתם רווקים נואשים ואתם רוצים לדעת מיהי בת הזוג המתאימה לכם או אם אתם זוג מאוהב שרוצה לדעת כבר עכשיו האם צפון לו עתיד מאושר שיסתיים בחתונה והרבה אהבה  ואם אתם מאמינים במיסטיקה ועולמות עליונים אתם יכולים לפנות לחכמי קבלה שיעזרו בקבלה ובסודותיה כדי לבחון מהי ההתאמה הזוגית שקיימת בין שני בני הזוג או מי היא בת הזוג האופטימאלית עבורכם.