טיהור בתים ועסקים

מאת : דורון ארמוזה – איש הקבלה מתקשר ויועץ רוחני

טיהור בית או עסק מהאנרגיות שהצליחו לחדור למקום הן כתוצאה של עשיית בניי אדם - כישוף , קללות והן מכניסה אחרת (ישות) מחייבת אבחון מוקדם ומדויק לפניי העיסוק בטיהור המקום . הטיפול בתוצאה עצמה , שזה סילוק האנרגיה ,או הרחקת הישות אינו פותר את כניסתה שוב למרחב , ולכן יש לבדוק את הסיבה להימצאות האנרגיה או הישות שאותה אנו חפצים לפתור מהמקום (בית/עסק)

לכש איתרנו את הסיבה ,הטיהור ימנע את כניסתו החוזרת של הגורם המפריע שעשויי להשפיע בדרכים רבות על ההתנהלות של אותו מקום . דילוג על אבחון המהות והסיבה יניב תוצאות הרבה יותר קשות .

סילוק וטיהור המרחב נעשה בתפילות , בטקס קבלי , בשופרות , בקטורות  ובחומרים מיסטיים אחרים ועצם האבחון המוקדם של מקור הבעיה ,מולה אנו מתמודדים ימנע התנגשויות חוזרות וקשות יותר .

אחד הכלים הפשוטים ביותר לאבחון כניסה אנרגטית של ישות למקום אותו אנו רוצים לטהר יהיה שיחה עם מבקש הטיהור וקבלת הסבר לגביי השתנויות הקורים במקום כגון הבנה לגביי חפצים הזזים ממקום למקום או תנועות רוח פתאומיות למרות שכל החלונות סגורים ,או תחושה של קיפאון מבלי יכולת להניע שום שריר ,או ברזים שמתחילים להזרים מים מבלי שיד אדם נגעה בהם ועוד ....

בדיקת אנרגיות אחרות כגון כישופים שהוטלו על המקום המבוקש בטיהור (בית / עסק)שיחה מקדימה עם מבקש הטיהור עשויה להאיר את ההתמודדות מול התופעה בפשטות יחסית . האם בדלת המקום או סביבה הונחו או נמרחו חומרים מהחי או הצומח , האם נמצאו עקבות כאלה בתוך המקום עצמו ? גם כשהתשובה לשאלות אלה תהיה שלילית  נלך לבדיקת המזוזות . בבדיקה הזאת אין אנו מחפשים טעות סופר או היחלשות האותיות שזה בפניי עצמו מחייב התייחסות . הסימנים הבולטים יופיעו גם לעיין שאינה מיומנת בבדיקה כגון העלמות האות י'''''''' מהמילה שדי , חור בקלף בצורה של שריפת נייר , או נזילות חזקות של צבע חום חזק על פניי כל האותיות .. החלפת המזוזה לא תפתור את המרחב שנפגע ויש צורך לערוך טקס קבלי ,כשאנו חלילה נפגשים עם אחת מהתופעות שצוינו . השימוש בקטורות ואו חומרים מיסטיים אחרים לצורכי טיהור יעשה לאחר אבחון של שורש הבעיה ובעזרת ה'''''''' התוצאות יורגשו במידית .

טעמו וראו כי טוב ה''''''''