מה זה החזרת אהבה ?

מאת דורון ארמוזה – איש הקבלה מתקשר ויועץ רוחני
בעבר הרחוק  נושא האהבה היה נושא שמוטל עליו טאבו, גבר ואישה היו מתחתנים לא בגלל אהבה בוערת ותשוקה אלא בגלל שידוך שהם היו מחויבים לו ,וזוגות נאהבים היו נפגשים בסתר, אולם  היום כאשר אנו חיים בעידן שבו אנו נותנים חופש לרגשותינו, קורה לא פעם שאנו מתאהבים באדם מסוים , וכאשר אנו מאבדים את האהבה הזו אנו חשים כאילו חרב עלינו עולמנו.

אישה שאוהבת גבר שנעלם מחייה בניגוד לרצונה חשה כאילו חסר לה החצי השני של חייה,  והיא סובלת מכאב רגשי רב . וגבר ואישה שהאהבה והתשוקה הדדית ביניהם נגדעה באיבה מבלי סיבה ברורה גם הם איבדו את הטעם האמיתי של החיים . כל אלו הם דוגמאות  למקרים שבהם יש צורך בהחזרת אהבה.
הצורך שלנו כבני אנוש להיות נאהבים ולמצוא אדם שאותו נאהב הוא צורך אנושי קיומי, ויש לא מעט אנשים היום שמעונינים להשיג את היעד של החזרת אהבה באמצעות מיסטיקנים מסוגים שונים ואמצעים מיסטיים שונים.

יש כאלו הפונים למיסטיקן המציע החזרת אהבה באמצעות קבלה מעשית, ויש כאלו הפונים למיסטיקן המציע החזרת אהבה באמצעות אסטרולוגיה או נומרולוגיה, ויש כאלו הפונים למיסטיקן המציע החזרת אהבה באמצעות שיקויים שונים או קמעות  שונים וכך הלאה והלאה.
סוגים של החזרת אהבה
1.החזרת אהבה  שאבדה – החזרת אהבה שאבדה היא ניסיון להחזיר אלינו אדם שאותו אנחנו אוהבים אך הוא מצידו אינו מרגיש רגשי אהבה כלפינו , החזרת אהבה כזו מסובכת יותר וקשה יותר משום שאנו צריכים לעצור את רכבת החיים ולהחזיר אותה אחרוה במסילת החיים.
2.החזרת אהבה לאדם שאוהב אותנו – אם במשך הזוגיות רבת השנים התקהה רגש האהבה שלנו כלפי אדם שאוהב אותנו ואנו מעונינים להחזיר את רגש האהבה שלנו לאותו אדם ולהחיות את האהבה שלנו מחדש כלפי אותו אדם אנו יכולים לבצע כל מני צעדים שבעזרתם יחוש אותו אדם את אהבתנו אליו .
אז אם אתם מחפשים אהבה שנעלמה או מעונינים להחזיר אהבה לאדם שאוהב אתכם , אל תאמרו נואש, יש היום לא מעט אמצעים ופעולות שניתן לבצע אותם כדי להשיג את היעד הזה. חלקם פעולות מעשיות וחלקם פעולות של אדם שעובד על עצמו ומשנה את הרגלי חייו ואת האמונות שלו כדי שיוכל להחזיר לעצמו את האהבה שנעלמה או חסרה.

טעמו וראו כי טוב ה''