מיסטיקה

מאת :דורון ארמוזה

מיסטיקה = תורת הנסתר חוכמת ידע ה"צופן" הקבלי .
זכיתי במתנה עצומה של ידע לשימוש בעבור האחר ,והעיסוק ב מיסטיקה לצרכים שונים להגבהת מזלו של האדם המבקש . הידע לשחרור ממסלולים כשבדרך כלל אנו עצמנו ניתבנו אותם לחיינו ,מעצם המחשבה או מעצם עשייתנו היום יומית ולא תחת כפייה ,מרצון חופשי .המיסטיקה היהודית נותנת בפנינו בניי האדם את האפשרויות להתרה מכל גורם חוסם כולל דברים מאגים שנעשו על ידיי חורשיי רעה , קללות כישופים עין רעה ועוד.....

לפניי שנים הגיע לבתי יהודי חרדי שהופנה אליי על ידיי בניי משפחה בנושא שלום בית . הוא סיפר על צרותיו וביקש את עזרתי . הוא ציין שניסה את הדרכים המקובלות ואף את אלה שאינן מקובלות אך מהומה לא עזר . היהודי הוסיף והצהיר שהוא חושב שהכול שטויות וסיפר לי על פעולה אותה התבקש לעשות . הוא מספר כי לקח מחט וליפף את שערות ראשה של אשתו ודחף את המחט לאדמה והכול על פי דברו של רב ידוע והתוצאה עדיין הייתה , כלום אחד גדול !

כשאנחנו מודרכים בפעולה מיסטית מסוימת  בין עם בשימוש של חומר מהטבע או מהצומח (קטורות , אבנים ,שמנים) ועושים את הפעולה בחסרים ,הכיצד אנו יכולים לצפות להתנעת הכוח הנסתר – מיסטיקה .לכן שימוש בחומרים מיסטיים ללא כוח ההתנעה  של "הצופן" ייתן לנו כלום אחד גדול !

על מנת ליצור חיות (חיים) בפעולה מסוימת לפתיחה ותיעול למקום המבוקש במשאלות ליבנו בדרך של מיסטיקה יהודית ישנם אלמנטים  שעל לנו לפסוח עליהם . בראש וראשונה בחינת היתרים לביצוע הפעולה , זחות ויכולת ההתעלות של המבצע , ידע מושלם של ה"נוסחאות" ואמונה בלתי מסויגת מצד המבקש . כמובן שכל התהליך עומד על כפיפות של "עת רצון" .
הדמוקרטיה בה אנו מתנהלים בעשייתנו היום יומית היא זאת שבעצם נותנת לנו את אפשרות בחירת הדרך בה אנו רוצים ללכת , ולשם בעצם אנו מולכים !
באופן תמידי אני מסביר בצורה הברורה ביותר ושאינה משתמעת לכפל דברים, כי התוצאה לה אנו מייחלים בפעולה מסיימת של התנעת הכוחות  לשחרור ממעכבים  ,עומדת  על החלטה וחותמת של הקדוש ברוך הוא .ולכן מידת האמונה הבלתי מסויגת  של האדם המבקש או שליחו מחויבת  להיות בשלם!
הסרת קללות ,כישופים עין רעה , התאמה זוגית  בין נפש לנפש ,החזרת אהבה והכל דרך הקבלה המעשית זהו הידע אותו קיבלתי כמתנת שמיים .
טעמו וראו כי טוב ה''