מהי קבלה מעשית ?

מאת : דורון ארמוזה איש הקבלה , מתקשר ויועץ רוחני .

חוכמת הנסתר – קבלה מעשית , להבאת הזוהר לחיי האדם וישומו בחיי היום יום תוך הידע ושימוש ב – 72 שמות השם ,שימוש מאגי בדרך של תפילות ,לחשים ,ושמות קודש ,הידע שלהשבעת מלאכים ותוספי חומריי קבלה המורכבים מעולם החי והצומח, בתוספת שימוש בידע מדויק המועבר בין דור לדור להתנעה כוחות הזוהר לשינויים בנצפה לעתיד לבוא ,הם הכוחות הקסומים הטמונים בידע הצופן .

השימוש בידע של קבלה מעשית חייב להיות על טוהר וזחות ,כמו גם בחינות ההיתרים . ההיתר בוחן האם מעשה ההתנעה של הכוחות , לליבויי אהבה בין בניי זוג שטרם נפגשו או גירוש שנאה בין אדם לאדם והארת הנפשות במקיף ובתוכן באורות זוהר שימגנטו וימשכו את המבוקש של האדם, או האם פתיחת שערים לחדרים הנעולים שחסמו על ידי רוחות רעות וסילוקם יפרו את האיזון בדרך כל שהיא .
הכוחות והאוצרות הקסומים הטמונים בידע צירופיי האותיות וההיפוכים בתיבות , " הצופן" מאפשרים  תשובה לכל תחום ועניין בחיים . השינויים יהיו אך ורק למטרה חיובית ובשום אופן לא יהיו כלי לנקמה באחר .

הדרך להגשמה למשאלות ליבנו  בכל תחומיי החיים חיבת בדיקת היתר וכשבמסרים מתקשור  ובכתובים ישנם ההיתרים נבקש את המבקש לעשות את חלקו אם זה בתפילה ו / או בפעולה מיסטית  בקריאה או בחומרים למימוש המתבקש .

ההתנעה של כוחות הצופן נעשית על ידיי לחשים , תפילות וסגולות החזקים ביקום . ההתנעה נעשית לעיתים דרך כוח רוחני עצום המצוי בקישורי כתב עתיק , כתב המלאכים והתחברות בהתעלות  לכוח עליון .

השימוש  בקבלה מעשית קיבל בזמננו לצערי הרב חשיפה לתקשורת ולאחרונה היינו עדים לטקס קבלי עתיק יומין שבוצע על ידי רב מקובל ,של "גירוש" רוח מגוף האדם . ה"גירוש" נעשה בעזרת תפילות ושופרות בפניי קהל עצום ואף צולם ושודר בטלוויזיה  , ולא צלח !
האם יתכן שאילו הטקס של ה"גירוש" היה נעשה בחדריי חדרים ולא הייתה התייהרות  סביב הטקס והבאתו לידע הכלל על מנת להעצים את כוחו של אותו מקובל  ולהרשים את הסובבים הייתה התוצאה מוצלחת ? התשובה היא חד משמעית , חיובית !

קבלה מעשית היא למעשה מפתח לפתרונות בכל תחומיי החיים ואין להתייהר בה וליחס כוחות לא לנו להצלחות בדרכו של האדם . שאחרת אנו מתייהרים מול כוח עליון !
ההצלחה בפתיחת דלת שהייתה נעולה בפניי אדם על ידי קבלה מעשית היא אומנם תוצאה של יד בו אנו עושים שימוש אך בל נא נשכח שהכול כפוף ל -"עת רצון" !

טעמו וראו כי טוב ה''