החזרה וחיזוק אהבה

דנה (שם בדוי) : היחסים ביני לבין משפחתו של בעלי מאוד מתוחים ואני חוששת שהם יגרמו לגירושים בינינו . אני מאוד דואגת שהם יצליחו בכך ואני ממש חסרת עונים . אני ניסיתי לשכנע אותו לעבור לעיר אחרת אבל נתקלתי בהנגדות מאוד חריפה . מבקשת את עצתך .

דורון ארמוזה משיב : בדקתי את השמות  והתאריכים שצירפת ויש צורך חזק להיזהר מהשם הרביעי שברשימת השמות . זאת דמות שונאת שחפצה לסלק אותך מחייו של בעלך . אני קיבלתי מסרים לגביי ריב גדול שהיה בינך לבינה לפניי שנה (ערב פסח הקודם) שהיא זאת שגרמה לצמיחתו בשל החשש שלה לסוד אותו היא שומרת ואת שותפה לאותו סוד ,השנאה נובעת מהפחדים שלה . היא זאת שיצרה את הקרע בינך לבין שאר בניי משפחת בעלך ,וזה ילך ויחריף כל זמן שתשמרי את סודה . את חייבת לשתף את בעלך במידע השמור ברשותך ולהסביר שלא רצית לדבר על הנושא מחשש של פגיעה באח שלו . אני לא רואה גירושים אבל צפויה תקופה שאינה קלה בפרט לקראת החג הקרב . הגיע העת לשחרר את הסוד של אותה דמות .

שני (ש ם בדוי): אני בת עשרים ושש. אני יוצאת עם החבר שלי ארבע שנים , אנחנו מאוד אוהבים אבל ישנה בעיה בזוגיות שאני לא יודעת איך בדיוק להסביר לעצמי. בכל פעם שאני שואלת מתיי נתחתן נוצרת קרירות אצלו ואנחנו מתחילים לריב. אני מבקשת לדעת האם ניתן לעשות דבר כלשהו ……

 

דורון ארמוזה משיב : שני היקרה. האם בשאלתך את מרמזת על בקשת כישוף ? . לאחר שבדקתי את כל הקישורים ,דרך השמות והתאריכים שמסרת לי , אני מקבל התאמה בנכם וקיימים היתרים להגבהת האהבה לצורך בניית בית .ישנה הפרעה הקשורה לעברו של חברך. חברתו הקודמת יצרה קשר מאוד חזק סביבו בצורה שאינה מאפשרת לו להמשיך אל תוך הקמת משפחה. הקשר המאגי שהוטל על חברך בא על בסיס של נקמה . ישנה "יד מכוונת" המפנה את חברך למסלול של השתחררות מאותו הליך המעקב אותו הוא ויש צורך "לעזור" לו בהשתחררות . גשי לרב באזור מגורייך ותסבירי את תשובתי ובעזרת ה"""" נשמע בשורות טובות עוד השנה .