סודות החיים הטובים

סודות החיים הטובים

דליה(שם בדוי) : אני אמא לילדה בת עשרים ושבע שעדיין לא התחתנה . בעבר הלא רחוק היה לה קשר זוגי מדהים עם בחור שגר בצפון . אנחנו היינו בטוחים לגביי הזוגיות הזאת וחשבנו שהם יתחתנו אבל פתאום הבחור התחיל להתנהג בצורה מאוד מוזרה ולאחר מספר ימים נעלם . כואב לנו בתור הורים לראות את כאב הלב של הילדה ורצינו לקבל את דעתך בנושא כי שמענו שאתה עוסק בנושאים של התאמת זוגיות והחזרת אהבה דרך הקבלה המעשית .

דורון ארמוזה משיב : התאמה זוגית (מגנוט בן / בת זוג) בין אדם לאדם ו/או החזרת אהבה בין אנשים היא פעולה שנעשית אך ורק לאחר בדיקת היתרים . קבלה מעשית נותנת את הידע אך חלילה לעשות בידע שימוש שאינו מבוקר בקפדנות . בדקתי את השמות והפרטים אותם צירפת ותשובתי בנושא של הבחור היא – הניחו לזמן לעשות את שלו ושחררו אותו מזיכרונכם , הוא פשוט פנה למסלול חייו שאינו תואם את מסלול ביתך והוסיף ואומר ,וטוב שכך .אני ממליץ לעשות הגבהת מזל ופתיחת שער בנושא הזוגי של ביתך . אשמח לשמוע בשורות טובות בהמשך . בהצלחה !

מאי (שם בדוי) : דיברתי איתך לפניי שנתיים ברדיו בקו המומחים בהקשר לבעלי שרצה בזמנו להתגרש ואמרת לי שזה לא יקרה וציינת שאתה לא מקבל דברים רעים במעשיו , כמו בגידה ,ואמרת לי לפנות לרב שיפעל לשלום בית . לשמחתי צדקת בכל אשר אמרת לי . בתקופה הזאת שוב מתגברים הויכוחים בננו ועוד פעם הוא מדבר על גירושים ואני ממש לא מבינה למה זה קורה ומאיפה מגיעים אלינו כל הכעסים הנוראים . אני מבקשת את עצתך כאיש קבלה  .

דורון ארמוזה משיב : מאי יקירתי , בדקתי את התיק האישי שלכם על הפרטים שמסרת לי ומצאתי שאין ולא יהיו גירושים מהסיבה הפשוטה ,שקיימת התאמה זוגית מושלמת . הכתובים והמסרים אותם קיבלתי מצביעים לכיוונים של שלום בית . השורש לבעייתכם נעוץ בדמות  של אישה שהייתה ועדיין נוהגת לחרף ולגדף אותך ואת ילדייך ( את יודעת במי מדובר) . ישנה השלכה חזקה מאוד מעצם הקללות שנמסרות כבקשה לפגיעה . אני ממליץ לעשות התרת קללות ולגשת לרב לקבלת הגנות מתאימות . אני מוסיף את אמירתי וברכתי להתאמה זוגית  מבורכת שאת ובעלך הגעתם אליה . אין צורך בפעולה של החזרת אהבה בנכם מהסיבה הפשוטה שהיא אף פעם לא נעלמה . תבורכו בברכת שמים !

שמואל (שם בדוי) : אני אדם מאוד בודד שמחפש התאמה זוגית ושלוות הנפש . במהלך השנים הכרתי פה ושם מספר נשים אבל המערכות היו קצרות מאוד . האם אתה יכול לעזור לי?

דורון ארמוזה משיב : מאחר ולא צירפת פרטים נוספים ,הכניסה ל"תיקך האישי" היא בלתי אפשרית . יחד עם זאת  התשובה לשאלתך האם ניתן לעזור לך היא בהחלט כן אך מחויבת בבדיקת  ההיתרים ובעזרת השם נמצא לך את פתרונות  להתאמה זוגית בדרך הקבלה .

טעמו וראו כי טוב ה""