מהי התאמה זוגית

מהי התאמה זוגית באמצעות הקבלה

התאמה זוגית יש לה רבדים שונים, כך למשל יש כאלו שיש להם התאמה זוגית מעולה ברובד המיני  אבל אין להם התאמה זוגית ברובד  הפסיכולוגי מחשבתי.
ככל שיש יותר רבדים של החיים שבהם יש לזוגיות הזו סיכוי גבוה יותר  להיות זוגיות יציבה וזורמת.

היום כאשר כל זוג רוצה להגיע למצב של התאמה זוגית אופטימאלית יש כאלו הנעזרים באלמנטים מיסטיים שונים במטרה לבחון מהי רמת ההתאמה הזוגית ביניהם והאם יש גורמים המעכבים או חוסמים את ההתאמה הזוגית ביניהם.

אחת הדרכים הנפוצות לבחינת ההתאמה הזוגית היא באמצעות הקבלה. התאמה זוגית באמצעות הקבלה היא מהלך שמטרתו לבחון האם יש התאמה זוגית בין שני בני זוג והאם יש גורמים שונים כמו שמות, או תאריכי לידה שעלולים לחסום את ההתאמה הזוגית או עלולים לשים עין הרע על ההתאמה הזוגית.
יש כאלו שמעוניינים לקבל שירות של התאמה זוגית דרך הקבלה עבור ילדיהם שלא מצאו את הזוגיות המיוחלת, ויש זוגות שמעוניינים לדעת האם ע"פ הקבלה יש ביניהם התאמה זוגית מירבית שתוביל לזוגיות זורמת ומוצלחת לאורך שנים.

כאשר אנשים פונים  לחכם קבליסטי המציע שירות של התאמה זוגית דרך הקבלה, החכם הנ"ל בוחן כמה פרמטרים בזוגיות בינהם: סוד האותיות המופיעות שם של כל אחד מבני הזוג, תאריכי הלידה של כל אחד מבני הזוג ועוד.
בנוסף לכך מציע החכם הקבליסטי סגולות שונות שיכולות למנוע עיכוב כלשהו בהתאמה הזוגית או יכולות לחזק ולהעצים את ההתאמה הזוגית הקיימת.

התאמה זוגית דרך הקבלה היא תהליך הדורש אמונה חזקה ולכן היא אינה מתאימה לכל אחד אלא רק לאלו המאמינים שיש בכוחם של גורמים שמימיים ורוחניים להשפיע על על המציאות הקיימת בעולם הגשמי , התאמה זוגית באמצעות הקבלה מתאימה לאלו מכם שהמושגים מיסטיקה וקבלה אינם  מושגים פסולים אלא מושגים שזוכים למעמד של כבוד.

אז אם אתם שייכים לאלו שמאמינים בקיומם של אלמנטים מיסטיים בחיינו, ואתם רוצים לדעת מהי ההתאמה הזוגית הקיימת ביניכם לבין בני הזוג שלכם/בנות הזוג שלכם, הרי שאתם יכולים לפנות לאלו המציעים שירות של בחינת ההתאמה הזוגית או שיפור ההתאמה הזוגית באמצעות הקבלה או באמצעות שיטות מיסטיות אחרות כמו נומרולוגיה או אסטרולוגיה.

בכל מקרה לנו נותר לאחל לכם זוגיות זורמת יציבה וממושכת.